Czym jest CABIO i jakie korzyści daje partnerom kierowców aplikacji taksówkowych i dostawczych (Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt...)?

Taksówki w zatłoczonym mieście

Platforma CABIO jest usługą internetową wspierającą Partnerów Rozliczeniowych oraz Partnerów Flotowych w zakresie zarządzania relacjami (w tym rozliczania) ze współpracującymi z nimi kierowcami aplikacji taksówkowych i dostawczych takich jak Uber, Bolt, FreeNow, Glovo czy Wolt.

Dzięki integracji z innymi serwisami sieciowymi - zarówno z serwisami aplikacji taxi i dostaw (m.in. Uber, Uber Eats, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt), jak i platformami paliwowych kart flotowych (m.in. Orlen, Flotex, Circle K), czy też systemami bankowymi - wspiera obsługę kierowców aplikacji taksówkowych od momentu rozpoczęcia współpracy z kierowcą, aż po realizację przelewów bankowych z wypłatami. Platforma CABIO umożliwia ewidencjonowanie kosztów i przychodów poszczególnych kierowców, związanych nie tylko z realizacją przejazdów taksówkowych czy tankowań pojazdów, ale również kosztów okresowych związanych m.in. z wypożyczeniem pojazdu czy jego dodatkowego wyposażenia oraz kosztów generowanych przez różne zdarzenia losowe. Koszty ponoszone przez kierowcę mogą być ewidencjonowane na platformie przez niego samego, co zwalnia kierowcę z konieczności dostarczania faktur papierowych Partnerowi.

Platforma CABIO pozwala definiować Partnerom własne schematy rozliczeń z kierowcami, takie jak uzależnienie kosztu rozliczenia od jego częstotliwości (tygodniowo, dwutygodniowo, miesięcznie), liczby aplikacji taksówkowych, z których korzysta dany kierowca, liczby dni w tygodniu, w których był aktywny zawodowo i wiele, wiele więcej. Pozwala również definiować parametry optymalizacji podatkowych, czy sposoby podziału VAT. Po każdym rozliczeniu kierowca może być automatycznie powiadamiany różnymi kanałami komunikacyjnymi (np. e-mail) o wypracowanej kwocie oraz może w każdej chwili samodzielnie sprawdzić i zweryfikować swoje rozliczenie. Za zgodą Partnera kierowca może również z poziomu Platformy uruchomić procedurę rozliczenia na żądanie np. w przypadku, kiedy normalnie rozlicza się w trybie miesięcznym, ale wyjątkowo potrzebuje gotówki.

Platforma CABIO stanowi więc ofertę zarówno dla mniejszych jak i dużych Partnerów, chcących usprawnić proces komunikacji i rozliczania się ze swoimi kierowcami, zyskując przez to:

  • czas, który mogą w bardziej konstruktywny sposób poświęcić na rozwój swojego biznesu,
  • większą kontrolę swoich finansów poprzez możliwość wykonywania i analizowania raportów finansowych,
  • większą niezawodność obliczeń i bezpieczeństwo przechowywania danych,
  • automatyzacja rozliczeń i innych potwarzalnych procesów w firmie,
  • wiarygodność w oczach kierowców, którzy w dowolnym momencie mogą zweryfikować stan swoich rozliczeń i skontaktować się ze swoim Partnerem.

System CABIO może być dostosowany do każdego sposobu rozliczania kierowców i kurierów. Przy zawieraniu współpracy oferujemy bezpłatne wdrożenie i dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb partnera. Możesz również sprawdzić działanie systemu przez bezpłatną wersję demo. Po rozpoczęciu z nami współpracy możesz na swojej stronie internetowej umieścić link do portalu dla Twoich kierowców. Nie masz jeszcze strony internetowej? Zerknij tutaj.

Również Partnerzy zachęceni, ostatnio dokonanym prawnym uregulowaniem (tzw. Lex Uber) rynku przewozów zamawianych za pomocą aplikacji internetowych, do rozpoczęcia swojej działalności, oprócz powyższych korzyści zyskają dodatkowo niski próg wejścia do stworzenia szerokiej oferty dla swoich kierowców.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu i umówienia bezpłatnej prezentacji systemu!

A jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące innych zagadnień to zapraszamy na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Napisz do nas!

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Dane kontaktowe

Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice