Strona internetowa partnera Uber, Bolt, FreeNow

Listing kawałka pliku XML

Dlaczego strona internetowa jest niezbędna dla partnera flotowego i rozliczeniowego?

Jeśli jesteś partnerem flotowym i rozliczeniowym aplikacji takich jak Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt czy Stuart, to z pewnością wiesz, jak ważne jest, aby mieć profesjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Strona internetowa jest Twoją wizytówką w sieci, która pozwala Ci:

  • Przyciągać kierowców. Strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów, aby dotrzeć do potencjalnych kierowców, którzy szukają pracy lub dodatkowego zarobku. Możesz na niej zaprezentować swoją ofertę, warunki współpracy, korzyści i opinie innych kierowców. Strona internetowa buduje zaufanie i pokazuje, że jesteś wiarygodnym i profesjonalnym partnerem. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego Portalu Kierowcy, nowi kierowcy odwiedzający Twoją stronę, będą mieli możliwość zarejestrowania się, pobierania i wypełniania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia z Tobą współpracy takich jak umowy zlecenia, umowy b2b i inne.
  • Uwiarygodniać prowadzoną działalność. Strona internetowa jest również dowodem na to, że jesteś legalnym i zarejestrowanym partnerem flotowym i rozliczeniowym. Możesz na niej umieścić swoje dane kontaktowe, numer NIP, REGON, adres siedziby, logo i certyfikaty. Strona internetowa świadczy o Twojej transparentności i rzetelności.
  • Ułatwiać kontakt z istniejącymi kierowcami. Strona internetowa jest także narzędziem komunikacji z Twoimi obecnymi kierowcami. Możesz na niej udostępniać ważne informacje, aktualności, porady, promocje i inne treści, które zwiększą ich zaangażowanie i lojalność. Strona internetowa może być również narzędziem za pomocą którego kierowcy mogą się z Tobą skontaktować, zadawać pytania, zgłaszać problemy lub składać sugestie.
  • Usprawniać współpracę z kierowcami. Na stronie internetowej możesz udostępnić link po Portalu Kierowcy, gdzie uwierzytelnieni użytkownicy - kierowcy uzyskają dostęp do swoich rozliczeń oraz zyskają możliwość przekazywania dokumentów i faktur.

Jak widzisz, strona internetowa jest niezbędna dla partnera flotowego i rozliczeniowego, ponieważ pomaga mu w rozwoju i utrzymaniu dobrej reputacji w branży. Jednak sam fakt posiadania jakiejkolwiek strony internetowej może okazać się niewystarczający. Strona internetowa powinna być:

  • Estetyczna i przyciągająca. Strona internetowa musi być zaprojektowana w taki sposób, aby przekazywać pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Musi być czytelna, spójna, kolorystycznie dopasowana i łatwa w nawigacji. Strona internetowa musi również być responsywna, czyli dostosowana do różnych urządzeń i rozdzielczości ekranu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość "ruchu internetowego" z tej branży pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych, czyli smartfonów.
  • Spełniająca postawione cele. Strona internetowa musi być odpowiednio zoptymalizowana zarówno pod kątem technicznym, jak i pod kątem prowadzenia biznesu. Tzn. powinieneś się zastanowić jak stworzyć unikalną ofertę pozwalającą Ci zyskać przewagę konkurencyjną w branży, a następnie przekuć to na wygląd i treści umieszczane na stronie WWW. Strona internetowa musi również być bezpieczna, szybka i stabilna, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownikom.

Jak możemy Ci pomóc w stworzeniu strony internetowej?

Jeśli chcesz mieć stronę internetową, która spełni wszystkie powyższe kryteria, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy zespołem CABIO, partnerem technologicznym partnerów flotowych i rozliczeniowych aplikacji takich jak Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt czy Stuart. Dysponujemy nie tylko wszelkimi środkami technicznymi do wykonywania takich stron, ale poprzez długoletnie doświadczenie we wspieraniu branży taksówkowej, ale także szeroko pojętego zakresu b2b i e-commerce, spowodujemy, że implementacja takiej strony internetowej dla Ciebie będzie nie tylko estetyczna i przyciągająca, ale także spełniać będzie postawione jej cele.

Nasze usługi obejmują:

  • Analizę potrzeb i celów. Przed przystąpieniem do pracy nad stroną internetową, dokładnie zapoznamy się z Twoją działalnością, ofertą, grupą docelową i konkurencją. Na tej podstawie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania i strategie, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.
  • Projektowanie i programowanie. Nasz zespół składa się z doświadczonych grafików, programistów i copywriterów, którzy stworzą dla Ciebie stronę internetową od podstaw. Zadbamy o to, aby strona internetowa była atrakcyjna, funkcjonalna, responsywna, zoptymalizowana pod SEO i zgodna z najnowszymi standardami i trendami.
  • Testowanie i wdrażanie. Przed oddaniem strony internetowej do użytku, dokładnie ją przetestujemy pod kątem poprawności, bezpieczeństwa, szybkości i stabilności. Następnie zajmiemy się jej wdrożeniem na serwerze i podłączeniem domeny. Zapewnimy Ci również wsparcie techniczne i pomoc w razie jakichkolwiek problemów lub pytań.
  • Rozwój i aktualizacja. Nie zostawimy Cię samemu sobie po zakończeniu projektu. Będziemy monitorować i analizować działanie strony internetowej, a także proponować Ci usprawnienia i aktualizacje, które pozwolą Ci utrzymać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i zadowolenie użytkowników.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Ceny za wykonanie strony internetowej zaczynają się od 1 999 złotych, a czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni. Możesz wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziesz poniżej, lub zadzwonić do nas pod numer telefonu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółową wycenę.

Nie czekaj dłużej i zainwestuj w swoją stronę internetową, która pomoże Ci zdobyć więcej kierowców, zwiększyć swoją wiarygodność i rozwijać swoją działalność. Zaufaj nam, jako partnerowi technologicznemu, który ma wiedzę i doświadczenie w branży taksówkowej i aplikacji mobilnych. Zespół CABIO czeka na Ciebie!

Po wdrożeniu własnej strony internetowej będziesz mógł na niej zamieścić link do portalu swoich kierowców.

Napisz do nas!

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Dane kontaktowe

Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice