Panel kierowcy i kuriera Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt, Stuart

Dzięki autorskiemu panelowi oferowanemu przez platformę CABIO jako kierowca lub dostawca masz możliwość na bieżąco monitorować Twoje zarobki z dokładnością do pojedynczych ich składowych.

Panel kierowcy i kuriera jest dla Ciebie tym czym dla kierowcy rajdowego deska rozdzielcza jego pojazdu, czyli stanowi podstawowe i centralne miejsce kontroli stanu, miejsca i kondycji. Dzięki bezpłatnemu dostępowi do swojego panelu możesz w dowolnej chwili, na komputerze czy też na telefonie, sprawdzić stan swoich zarobków wraz ze szczegółowym wyjaśnieniem w jaki sposób zostały naliczone przez Twojego partnera rozliczeniowego lub flotowego.

Dostęp do tych danych jest indywidualnie chroniony tylko Tobie znanym hasłem, które podajesz podczas rejestracji i logowania do platformy CABIO. Jeśli nie chcesz to nie musisz tworzyć oddzielnego hasła, które będzie obowiązywać tylko w CABIO. W takim przypadku wystarczy jeśli podczas rejestracji wybierzesz opcję autentykacji przy pomocy Twojego konta Google lub Facebook.

Dodatkowo po każdym okresowym rozliczeniu przez Twojego partnera możesz otrzymać wiadomość e-mail zawierającą podsumowanie danego okresu rozliczeniowego wraz ze szczegółowym wyjaśnieniem poszczególnych kwot.

Dzięki panelowi kierowcy i kuriera możliwe jest również bieżące przesyłanie Twojemu partnerowi Twoich faktur kosztowych, które podczas wysyłki możesz samodzielnie opisać lub też pozostawić tą czynność personelowi Twojego partnera. Wysyłka faktur wraz z możliwością integracji Twojego konta z dedykowanymi kartami paliwowymi umożliwia szybkie, terminowe i dokładne rozliczanie.

Pamiętaj, że żyjesz w XXI wieku. Masz prawo oczekiwać od Twojego partnera rozliczeniowego i flotowego dostępu do panelu kierowcy udostępniającego aktualne i szczegółowe informacje. Dzięki usprawnieniom wprowadzanym przez CABIO zarówno kierowcy, jak i partnerzy oszczędzają czas, co przekłada się na wymierne korzyści finansowe. Stwórz swoje konto na CABIO już dzisiaj, aby cieszyć się współpracą z partnerem, który zadba o transparentność rozliczania się z Tobą.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę jako kierowca aplikacji taksówkowej być może zainteresuje Cię artykuł opisujący minimalne wymagania poszczególnych aplikacji na pojazd, aby zawiązanie współpracy było w ogóle możliwe. A jeśli posiadasz już odpowiedni samochód przeczytaj poradnik o tym jak zostać kierowcą lub kurierem.

Napisz do nas!

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Dane kontaktowe

Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice